Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha meg fog szűnni a munkahelye...

Ha meg fog szűnni a munkahelyem , keresek másikat akkor érdemes másik albérletet keresni? Addig amíg ilyen helyzetben vagyok. 1 hónap múlva szűnik meg teljesen. Bezár a cég.

Figyelt kérdés
Mivel ha kérdezi a főbérlő hogy hol dolgozok, mennyit keresek akkor.. mit mondjak? Sok helyen kérnek munkahelyről igazolást. Vagy kérdeznek a munkahelyről. Akkor keressek albérletet ha megvan a fix munkám? Csak az meg új munkahely, fognak így kiadni lakást? Ráadásul gyerekekkel megyek, felváltva vannak nálam és az apjuknál. Pont most fog lejárni az albérleti szerződés. Most kéne meghosszabbítani.
2022. júl. 15. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
"Sok helyen kérnek munkahelyről igazolást. " És amiben laksz, ott a tulaj kért?
2022. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem. Alapból el akarsz költözni vagy miért mennél másik albérletbe? Amíg nincs másik munkahely, az általad is említett okok miatt szerintem várj, amíg lesz új munkahelyed. Vagy a mostaniban havonta fel kell mutatni jövedelemigazolást? Egyébként miért kell meghosszabbítani? Mindig határozott időre kötöd?

Esetleg keress most gyorsan másikat, amíg - ha kell - tudsz felmutatni jövedelmet.

2022. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!