Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Matrac huzat az albérletben?

Matrac huzat az albérletben?

Figyelt kérdés

Most fogok kiköltözni az albérletből saját lakás vásárlás miatt és mindenre nagyon vigyáztam,minden szinte eredeti állapotában van így 3,5 fél év után,kivéve a matrac huzat.

Hiába mostam ki,sajnos vannak foltok amiket nem tudom kivenni belőle,pl ráömlött valami ,stb.

Szóval szeretnék új huzatot venni rá,hiszen én is tosztán kaptam.

Lehet csak így külön matrachuzatot kapni? Pl ez egy ikeás matrac. Vagy erre csak az ikeából tudnék venni huzatot is?



2022. aug. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a méretét és keresel neten huzatot.
2022. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél év után lehet hogy a tulaj eleve kicseréli a matracot. Nem biztos hogy érdemes vele vesződnöd.
2022. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szórakozz vele. Én is ilyen-olyan foltos matrachuzattal kaptam meg a lakást. Úgysem a pőre huzaton fekszik senki (gondolom). Megmossa, ott marad a folt, vállat von és kész.
2022. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!