Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Magyarországon vannak olyan...

Magyarországon vannak olyan önfenntartó közösségek ahol lehet bérelni pénzért vagy ottani munkával lakást/szobát és beköltözni?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék vonulni a társadalomból, amennyire ez lehetséges, és olyan helyet keresek az országban esetleg az EU-ban ahol ez minél hamarabb megvalósítható viszonylag kevés pénzből. Tanyán nőttem fel, így nem idegen nekem az ilyen jellegű életmód.


Kérlek ha nem tudsz ilyet, akkor lépj tovább, nem arra vagyok kíváncsi hogy miért ne csináljam, hisz ha ismernél akkor értenéd miért választom ezt :) komplex a dolog, oldalakat tudnék írni róla, de a kérdés szempontjából nem feltétlenül releváns.



2022. nov. 17. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Krishnások?
2022. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj ökofalvakba van pár, ezt megtalálod a neten.
2022. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nézegettem a lehetőségeket, viszont ilyen bérelős lehetőséggel nem találkoztam, ezért is kérdezem meg pár oldalon, fogok még keresgélni én is :)
2022. nov. 17. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyent még én sem hallottam, nem is találkoztam hirdetéssel sem.

Esetleg a facebon valami hasonló csoport....

Ilyen dolgot jobb talán személyesen, vagy egy helyi vezetőnél erdeklődni.

Sok sikert.

2022. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A krisnának utána néztem, oda csak pár napra lehet menni, az is 80 000-nél kezdődik amit kicsit irreálisnak látok. De írok nekik majd egy e-mailt. Facebookon is utána nézek ennek.
2022. nov. 17. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Valahol a zen buddhistáknak van egy temploma egy faluban, ott szoktak ilyen elvonulásokat tartani. Hogy ez fizetős, vagy sem, nem tudom. Azt sem tudom, hogy hit nélkül, csak a társadalomból való kivonulás végett befogadnak-e valakit. Bár nyilván, ha a természetben, egy tanyán nőttél föl, akkor szerintem nem vagy távol a buddhizmustól.

[link]

2022. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Wwoof
2023. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!