Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi lehetne a havi bérleti...

Mennyi lehetne a havi bérleti díja egy hasonlóan igényes nagypolgári lakásnak?

Figyelt kérdés

[link]


Ingatlanbefektetés esetén hasonló színvonalú és adottságú lakások bérleti díja miképpen alakulnak?



2022. dec. 9. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Én semmi esetre sem fektetnék ennyi pénzt egy ingatlanba, főleg nem ami ilyen jó állapotú.

3 lakást vásároltunk (befektetés), jóval alacsonyabb áron, és nyilván ki van adva bérletbe.

Ennyi pénzért én inkább vennék 4 lakást, pl Debrecenben.

2022. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

350-600 000/hó. Attól függ, kit találsz meg vele.

2020. márc. 11-tól kb. másfél évig ugye nulla kereslet volt rá.

Most a nagy fűtésköltség miatt hasonló helyzet közelít.

Airbnb-re ha kiadod, akkor meg nagyon hullámzó szintén ezen tényezők miatt. Egyik hónapban király, aztán egy évig semmi.

Most minden kiszámíthatatlan.

2022. dec. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

1M-tól felfelé havonta. Ilyen ingatlant általában cégek vesznek ki a külföldi gyárigazgatónak pl.


Kiadásra nem vennék ilyet, elég nagy rizikó

A#2, meg kb 10 évvel le van maradva az árak terén

2022. dec. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Van ilyen állapotú kiadott lakásunk a belvárosban, kisebb, tehát az elvileg magasabb nm-ár, és az konkrétan 3300 Ft/nm-ért van kiadva, és nem 1. emeleti, hanem 3. emelet, liftes palotaépületben.

Közvetítőket kérdeztem meg és piackutatást csináltam mielőtt emeltem a bérleti díjon augusztusban, 2700-6500/nm-t mondtak. Ez nagy lakásnál kevesebb, mert a kisebb lakások a drágábbak.

Amikor meg ki van adva, menet közben nem emelsz, az biztos, hogy augusztus óta emelkedhetett, de minket emelés leghamarabb következő nyár végén érint.

Akinek van augusztus óta ilyen kiadott lakása, biztosan nem kap 5500-6000 Ft/nm-nél többet, semmilyen arab sejktől sem.

2022. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3: Különben itt van 2 hasonló, 580 000 Ft és 480 000 Ft

[link]

[link]

2022. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!