Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 25 év körüliek! Akik albérletb...

25 év körüliek! Akik albérletben éltek, egyedül… mennyi a havi kiadásotok, mennyi pénzből éltek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem szeretnék senki pénztárcájában turkálni, de ez egy anonim oldal, az válaszol aki szeretne.


Mire kell költenetek, mennyi a havi jövedelmetek?

Esetleg mi a munkátok..


2022. dec. 28. 22:13
 1/10 anonim válasza:
86%
Szia en 90ezret fizetek rezsivel eggyutt (nagyon pici lakas) Kb 250 ezret koltok egy honapban. Cigi, kaja, telszamla egyeb kiadasok
2022. dec. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

90 albi belvárosban

30 rezsi

80 kaja

20 lakástakarék

20 nyelvtanfolyam

40 továbbképzés

10 sport

20 szórakozás

30 egyéb költségek

Maradékot félre teszem mert lakásra gyűjtök.

Kocsim, állatom nincsen.


Idegen nyelvű ügyfélszolgálaton dolgozom nettó 400 ért.

2022. dec. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

L

Sajnos én nem tanultam, csak érettségi, majd OKJ, nem is találok olyan munkát, ami jó fizetést ad.

Középfokú nyelvvizsgám van, de nem igazán használom az idegen nyelvet, még érettségi előtt letettem.

A szakmámban dolgozom, közmű szolgáltatónál, ügyfélszolgálaton.. csak édeskevés fizetésért…

2022. dec. 29. 11:04
 4/10 anonim válasza:
92%
Megertem, hogy sokallod az albik arat, enis igy vagyok ezzel. Probalj meg szobat keresni, 50-60ezer Ft-ert adjak oket atlagosan. Vagy egy olcso, pici alberletet, mint amiben en elek. (90ezer ft rezsivel eggyutt es belvarosban van) Az a helyzet hogy albin es kajan sokat lehet sporolni. pl en a legolcsobb alapanyagokbol fozok, tobb napra. Aztan lehet majd kesobb lesz egy parod akivel kozosen konnyebb lesz az elet. Csak arra figyelj oda, hogy szorgalmasat keress. Manapsag pasik kozott is sok az ingyenelo, lusta. Mennyi idos vagy egyebkent? Csalad nem tud segiteni?
2022. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem fontolgatod levelezőn egy (pl. gazdasági) alapképzés elvégzését valamelyik egyetemen? Hátha sikerülne jobb pozícióba kerülni és több lenne a fizetésed vagy könnyebben tudnál munkahelyek között válogatni. 25 évesen még érdemes lehet tanulni.
2022. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora albérletek azok, ahol 90 ezer a bérleti díj (rezsivel) ??
2022. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
86%
egyszemelyes minigarzon. (Galeriaval) Eleg szukos, de egy szemelynek, ha sporolas a cel, megfelel.
2022. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%
A masik megoldas a szoba berles. Mondjuk azt en nem akartam, mert olyan vagyok, hogy utalok alkalmazkodni, foleg idegenekhez. De akit ez nem zavar, annak lehet erdemes kivenni egy szobat. Az a gond hogy egyedul egy normalis 1,5-2 szobas albit fenntartani kb lehetetlen. Nagyon durvak az arak. 150-200ezreket siman elkernek egy normalis lakasert, Budapesten. Videken jobbak az arak, de ott meg a munkalehetoseg kevesebb/rosszabb.
2022. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kisvárosban élek, 70 ezerért bérlek lakást, de ennél csak drágábbak vannak… 2.5 éve lakok itt.

Erre még jön a rezsi, valamikor 10 ezerből megvagyok, de van hogy 40 ezer (fűtés).

Telefonszámlám 7500 Ft, a korlátlan mobilnet miatt, de nekem még a TV-Internet sincs bekötve.

Bérlet, állandó gyógyszer havi 20 ezer.

Tisztálkodó és tisztítószereket megveszem és ennyi a hónap, kajára nem nagyon szoktam költeni, csak szendvicset eszek.

Néha édesanyámtól kapok főtt ételt :)


Gondolkoztam már, hogy tanulnom kellene, mert sokáig nem tudom fenntartani. Sosem voltak nagy igényeim, meg volt az, amire szükségem volt 🙂

2022. dec. 29. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 150 ezer a lakbérem rezsivel, pedig én is kis garzonban lakok és nem a városközpontban. Kb 80 ezret költök kajára, úgy, hogy általában főzök, néha kínai büfé, gyorsétterem is becsúszik. A bérlet 10 ezer, de a cég fizeti. Korlátlan net kb 6000, tisztítószereket ritkán veszek nagy kiszerelésben, szóval havi szinten max 5-6 ezerre jön ki havonta. A szórakozás attól függ milyen programok vannak, igyekszem pl nyáron ingyenes kertmozikat, koncerteket keresni, Bp-n mindig van valami. Télen nehezebb, ilyenkor minden fizetős, színház, koncert, mozi, így ilyenkor kb 20 ezer megy el a jegyekre. Ezen nem akarok spórolni, mert ezekért az élményekért érdemes élni, dolgozni.
2023. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!