Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért számít pozitív címkének...

Miért számít pozitív címkének a “TULAJDONOSTÓL” kifejezés, kiadó lakás témában?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan bizalmatlanok az ingatlanosokkal, legyen az kiadás, vagy eladás.

Speciel én a tőlem 160 km-re levő lakásom kiadását (Pécs) eredetileg ingatlanosra bíztam, de visszavontam a megbízást. Csak olyan kisebbségi jelölteket vonultatott fel, akiknek látatlanban ki lehetett volna osztani 10 év börtönt. Ez a kiadói oldal.

Bérlőjelöltként nézve viszont a gyors ügymenet miatt hazudoznak összevissza, a következmények kezelésében viszont magára marad a bérlő.

2023. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem közvetítőn keresztül.
2023. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A közvetítő hazudik és leveszi a jussát a pénzből.
2023. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy pozitívabb, de lényeges jellemző.
2023. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bérlőként is jobb, ha a tulajjal beszélek, nekem volt inatlanos által intézett albérletem, semmiben nem tudott segíteni, semmit nem tudott a lakásról, mindig az volt a válasz, hogy majd szól a tulajnak, hogy baj van, aztán szart rá nyilván, neki hót mindegy volt, ugyanannyi lóvé.
2023. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert Magyarországon nincs igazi ingatlan közvetítés. Sokkal biztosabb a tulajdonossal egyenesben egyeztetni, és nem bevonni kettőtök közé gy felesleges elemet aki azt se tudja hol van.
2023. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert engem is vert már át ingatlanos, gondolom nem vagyok vele egyedül. Másrészt az ingatlanosok vagy semmit nem tudnak az ingatlanról vagy tudnak valamit de azt rosszul vagy meg sem mutatják soha az ingatlant.
2023. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert magyarországon igencsak ritka az az ingatlanos, akinek van hozzáadott értéke

Csak leveszi a oár millióját, es eljátsza a postagalamb szerepét.

2023. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Bérlőként a tapasztalatom: az ingatlanosok 99%-ban alapvető dolgokkal nincsenek tisztában. Ilyen pl.a mit takar a közös költség, van-e külön mérőóra a lakásra és ha igen az átalány vagy havi diktálós.

Volt mikor potyára mentem megnézni egy lakást, mivel az ingatlanos állította, hogy szerinte jöhet kistestű kutya. Mivel kivettem volna a tulajtól kiderült, hogy nem lehet állat.

2023. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezt már szinte csak megszokásból írják sokan. Ha ingatlanos van a dologban, akkor is a tulajdonostól fogsz bérelni, nem egy cégtől, vagy egy köztes bérlőtől (legalábbis az esetek 99,99%-ában).
2023. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!