Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha egyedül lennél albérletben...

Ha egyedül lennél albérletben egy gyerekkel akkor hogy oldanád meg?

Figyelt kérdés
Ha teljesen egyedül maradnál.
2023. márc. 5. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól.
2023. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Sok millió élethelyzet van. Mennyi idős a gyerek, mennyit és mikor dolgozol, hol laktok, mennyi pénzetek van?
2023. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Melyik részét hogy oldanám meg?

Az anyagiakat?

Mert minden egyébnél nincs különbség egyedülálló szülő esetén, hogy albérlet vagy nem albérlet.

2023. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Anyagiakra gondoltam
2023. márc. 5. 08:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De erre így nem lehet válaszolni. Dolgoznék, ahogy eddig, vagy többet, hogy legyen miből fizetni a kiadásokat. Lehet, hogy máshova költöznék, lehet, hogy munkahelyet váltanék
2023. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem keresek rosszul, én siman. Ez neked mennyiben segít? Semmit nem tudunk rólad.
2023. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
87%
Annyit keresnék, mondjuk nettó 1 millió fölött, hogy könnyű legyen.
2023. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel olyan a végzettségem és a munkám, hogy HO-ban is végezhető, így valószínűleg nem Budapesten keresnék albérletet, hanem valami faluban, negyedáron. Valamit, valamiért!

De ezt már akkor eltervezném, amikor gyereket vállalok, mert a legnagyobb szerelem mellett is maradhatok egyedül, mondjuk haláleset miatt.

2023. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire van szükséged? Mi okoz nehézséget?
2023. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék albérletbe a ház közös(részben ezért se vállaltam volna albérletbe) ha el kell válnunk akkor vagy menjen ő vagy adjuk el, ha pedig eladtuk akkor annak függvényébe mennyi az annyi keresnék másik lakhatást. Nekem nincs milliókat érő szakmám de gyerek tartással a fizetésemmel azért gondolom megoldanánk. Dehát ki milyen élethelyzetbe kerül ezt nem lehet álltalánosítani.
2023. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!