Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ennyire lakhatási válság van...

Ennyire lakhatási válság van magyarországon, hogy szinte a pocokfészkeket is drágán ki lehet adni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 23. 14:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem miért mindenki abból indul ki, hogy a szülők nagy családi házban laknak...Sok kamasznak még saját szobája sincs, a testvérével alszik emeletes ágyon egy szobában, másikban a szülők, 50-70 nm-es lakásokban. Jó, hogy lelép amint tud...A másik meg hiába nagy a ház, ha anyu/apu mindebe beleszól és úgy bánik "józsival" mint egy 10 évessel.
2023. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem az élhetően nagy méretű ház/lakás plusz a gyereküket felnőttként kezelni tudó szülő(k) kombinációja a legritkább. Amennyiben mindkettő adott, nagy szerencse inkább, nem standard. És akkor még nem is beszéltem róla, hogy van-e a környéken "Józsinak" is megfelelő munkalehetőség.
2023. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11,12

Bocsánat kimaradt hogy a szituációt nagy házra és nem mindenbe beleugató szülőre értettem.

2023. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

3

"Ezt a mamahotel ciki dolgot sose értettem."

A feleségem a fiam minden barátnőjét nanoszekundomok alatt elüldözi.

Gyakorló templombajáró vipera.

2023. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Örököltem egy lepukkant lakást. Gondolkodtam kiadom. Legrosszabb esetben 50-ért eladom. Az most hoz évi 7-et. Kiadni úgy tudnám nettó évi 3-ért ha előtte ráköltenék kb. 10-et. Tuti üzlet volt a kiadás amikor kilőttek az ingatlanárak. Most?

[link]

Szerint 2004 és 2014 között nem emelkdtek nominálisan az ingatlanárak.

Lehet most is ez jön. 10 év alatt az egyik hozna 20 - lelakás 15-öt. A másik. Kamatos kamattal 5%-ra folyamatosan csökkenő iflációval. 50-et.

2023. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

15

Ezért nem épít az állam vagy vállalkozó bérlakásokat. 15% -on jut forráshoz. 50M finanszírozása évi 7.5M egyéb költségeit is figyelembe véve nem tudná kiadni havi 800.000 alatt.

2023. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!