Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemista albérletbe jelentk...

Egyetemista albérletbe jelentkezők közül öreg és perverznek tűnőt már zavartatok el?

Figyelt kérdés

Közös egyetemista albira gondolok ahol többen laktok együtt, így volt feladva is a hirdetés, erre jelentkezik ilyen 40-50 közötti gyanús, perverznek kinéző, kopasz pocakos fickó.


Nem is értem hogy gondolta ezt.



2023. jún. 25. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm állandóan úgy keresett lakótársat, hogy beleírta a hirdetésbe, hogy csakis nőt, mégis több férfi jelentkezett, mint nő...
2023. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

# 1


fú akkor ti is küzdöttetek ezzel :D


annyira idegesítő

2023. jún. 25. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én 21-22 éves egyetemista koromban laktam együtt egy 35 éves elvált férfival lakótársként, aki Tesco raktárban dolgozott. Igaz én fiú voltam. Nem volt vele semmi baj, kb. állandóan csak dolgozott, túlórázott, hogy bírja fizetni a gyerektartást, aztán este csendben tévézett.
2023. jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

"öreg és perverznek tűnőt "


Szóval te ránézésre már eldöntöd vadidegenekről, hogy "perverz".

Van baj a fejedben és nem is kicsi!

2023. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
4. Igen, sokan külső alapján ítélnek. Valaki minél csúnyább, öregebb, kövérebb az perverz. Ha ugyanaz az ember nem csinál mást, csak jóképűbb, fiatalabb, kisportolt, akkor már egyből nem perverz.
2023. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
5. Pontosan!
2023. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

5-re:

Mert a fiataltól nem bánnák, ha megfektetné őket.

2023. jún. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Mitol tunik perverznek vki kulso megiteles alapjan?
2023. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Én meg a ✨ csak lánynak/hölgynek kiadó✨ jellegű albérlethirdetésektől vagyok már rosszul.

Mintha minden nő csak patyolattiszta, a környezetére igényes lenne, ezzel párhuzamosan pedig az összes férfi egy piszkos, rendetlen disznó. Kiveszhetne már ez a sztereotípia az emberek tudatából.

Egyetemista srácként sokkal igényesebb vagyok sok lánynál, mégsem én kapom meg az adott szobát...

2023. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

9-es teljesen igazad van!

Én kollégista voltam, és rengeteg lány- ill. fiúszobában jártam annak idején. Nincs különbség, mindkét nem tagjai között van rendszerető és trehány is.

2023. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!