Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudnátok albérletet nekem...

Dominik 32 kérdése:

Tudnátok albérletet nekem havi 100 ezerért? Sajnos kevés a pénzem, de le kell lépnem otthonról.

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 19:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia kérdező.


Sajnos itt nem fogsz komoly válaszokat kapni, mert ahogy olvastam az eddig válaszokat, ide a bunkó tulajdonosok írtak, vagy rosszindulatú bérlők.


Szinte elvárás, hogy az ingatlanért add oda a teljes vagy a fele fizetésed.

Imádnak ezek az albérlet piacra, kereslet - kínálatra hivatkozni.


Tudod, ezek azok az ingatlan tulajdonosok, akik a legjobban bőgnek a megemelkedett élelmiszer árak miatt, de az albérletet keresőtől meg elvárja mindd, hogy nevetve kiadjon egy üres lakásért 150-200.000 forintot havonta, természetesen mindezt feketén.

Azt hiszi mindd, hogy a bérlőnek nem fájnak a megemelkedett élelmiszer árak, csak nekik lehet problémájuk.


Na, de hagyjuk, ebben a témában sosem lehet igazságot tenni.

Itt csakis a tulajoknak lehet igaza. (Legalábbis ők így gondolják)

2023. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100+rezsi kisebb városban reális. Kérdés, hogy ott kapsz-e állást... Válassz várost, ahol tudsz dolgozni, keress egy ottani ingatlanost, boldogan segít.
2023. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!