Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szombathelyen olcsóbb kiadó 1...

Szombathelyen olcsóbb kiadó 1 szobás lakás 40-70 000 forintért lehet még találni?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok és már lehetetlennek tűnik megfizetett kiadó lakást találni.Brutál megemelkedtek a lakbérek. Hova forduljak segítségért?
2023. aug. 24. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom de ennyiért csak szobát kapsz.(Talán)
2023. aug. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiért biztos nem kapsz. Talán környékbeli helyeken próbálkozz, de a megyeszékhely necces ilyen szempontból. A 40-et felejtsd is el, inkább 70 fölé koncentrálj.
2023. aug. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Normális albèrlet 90től kezdődik Szombathelyen. Ha olcsóban találsz az gyanús. Szombahelyi vagyok.
2023. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy kapsz ennyiért.
2023. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szombathelyen biztosan nem, bármelyik megyében találnál ennyi pénzért egy kis kuckót, de Bezzeg megyében biztosan nem lesz! Az egész Országban itt vannak a leginkább elszállva az ingatlanárak. Én 80 ezret fizetek egy munkásszállónak kiadott putriért. Bármelyik másik megyében minigarzont bérelnék ennyi pénzért, szóval lehet elköltözök innen. Nem értem mi indokolja az itteni albérletek túlzott drágaságát.


Miskolcon, vagy Nyíegyházán ennyiért simán tudnál még minigarzont is bérelni, nem hogy szobát. Emiatt utálom is a várost, lehet el is költözök.

2023. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, minél hamarabb légyszi!
2023. szept. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem 80-100k körül kezdődnek
2023. okt. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!