Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy mondjam meg a lakótársamn...

Hogy mondjam meg a lakótársamnak, hogy költözzön el?

Figyelt kérdés
Én évek óta ott lakom, ő 2 hónapja, de nem takarít semmit és egyáltalán nincs tekintettel rám, este sokáig zajong és reggel korán 6-kor kezdi megint. Plusz a barátját egy szó nélkül odaköltöztette, állítása szerint október feléig.

2023. szept. 11. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele nem tudsz szót érteni, szólj a tulajdonosnak.
2023. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először vele beszélj, mond el a problémádat. Ha nincs eredménye akkor szólj a tulajdonosnak. Azt elég nehéz kimagyarázni, hogy 1 fővel több lett a létszám.
2023. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Kié a lakás? Ha a tiéd, szüleidé, tegyétek ki. Ha van főbérlő, szólj neki.


Nekem volt egy tróger lakótársam, úgy adta elő a főbérlő, h nála tisztább fiút sose látott, aztán a wc-t se húzta le maga után. Mondtam a főbérlőnek, h ekkora tróger mellé nem költöztem volna be és nem vagyok hajlandó takarítani utána. Mondta, h beszéljem meg a sráccal, de nem érdekelte, utána már az én szobámba is bejött szétdobálni a szarjait, mert szóltam, hát szóltam újra, két héten belül el lett tirhítva.

2023. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem te írtad ki a kérdést a külföldi lakótársról pár napja? Ott a tulaj már elvileg szólt nekik.

TE nem tudsz neki szólni, ez csak a tulajdonos döntése lehet. Te a tulajdonosnak mondhatod, hogy nem akarsz velük együtt lakni tovább mert....

2023. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De😭 csak azt mondta a főbérlőm, hogy ő is jön, de mivel nem tud angolul nekem kell mindent megmondanom. Egyébként tegnap megtörtént, mondanom sem kell nagyon kínos volt. A csaj sírt és azt mondta nem fair.
2023. szept. 12. 07:13
 6/7 Lilluci27 ***** válasza:
71%
Én a tulajdonost is megkeresném, ha a főberlo nem segít... mégiscsak a tulajdonose a lakás...
2023. szept. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a tulajtól béreljük.
2023. szept. 12. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!