Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik hónapban esélyes még...

Melyik hónapban esélyes még albérletet találni jó áron és jó állapotban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy szemeszter kezdések előtti (jún-júl-aug) 1-2 hónapban érdemes már elkezdeni, azonban mi a helyzet azokkal, akik második félévben (január-február-március) szeretnének új albérletbe menni? Lehet még találni? Vagy a "maradék" mind felemeli a csillagos egekbe az árat, mivel úgy sincs nagy konkurencia, és akinek nagyon muszáj, úgyis kifizeti még a putrisabbat is?

Szegeden lenne amúgy nekem aktuális, de egy overall "statisztika" vagy tapasztalat érdekelne, ha esetleg valaki ismeretes ebbe megköszönném a véleményét :)



2023. szept. 21. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebb van olyankor mint nyáron nyilván. Én tavaly év elején magyarán a második félévtől kerestem lakótársat az albérletbe magam mellé a tulaj beleegyezésével. Aki nem emelt árat. Ilyenkor már alig van aki albit keres, hozzàm például végül senki sem csatlakozott. Egy emelt árral meg szerintem még érdeklődni sem érdeklődtek volna.
2023. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!