Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen intézkedések várnak rám?

Milyen intézkedések várnak rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy icikepicike faluban lakom Szlovákiában, és szeretnék Budapestre költözni albérletbe, de gondolom ez nem lesz ilyen egyszerű.


Milyen intézkedések várnak rám? Gondolom fog kelleni csináltatni lakcímkártyát, meg ilyesmi. Légyszi legyetek kedvesek, nem tudok sokat Magyarországról.



2023. okt. 6. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Akkor elég annyit tudnod, hogy menekülj innen. Eszedbe ne jusson idejönni, ne dőlj be a kormány propagandájának, miszerint mindenki 500.000 felett keres. Nagyon hamar mellbe fog vágni a valóság.
2023. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is baromi magas bérleti díjat fogsz fizetni Budapesten, a gatyád rámegy és nem marad pénzed a megélhetésre, úgyhogy ha egyetemista leszel, akkor inkább kollégiumot kérj.
2023. okt. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem véleményeket kértem. Én tudom, hogy Budapestre szeretnék költözni.
2023. okt. 6. 10:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen célból akarsz Budapestre költözni? Iskola vagy munka?

A lakcímkártyát a bérleti szerződéssel a kezedben tudod elintézni egy kormányablakban a lakcímbejelentő lap kitöltésével.

2023. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Iskola és munka céljából is.
2023. okt. 6. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Akkor jó sok pénzzel indulj el, mert Pest nagyon drága.
2023. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

"Én tudom, hogy Budapestre szeretnék költözni."

Gondolom még nagyon fiatal lehetsz és álmodozol egy jobb életről. Inkább Ausztriába vagy Németországba menj dolgozni, 2x-3x magasabb bérért.

2023. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakcímbejelentés, utána pedig bankszámlanyitás, magyar lakcím nélkül nem nyithatsz. Minden mást intéz a leendő munkáltatód.
2023. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!