Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mire figyeljek oda, ha szuteré...

Mire figyeljek oda, ha szuterén lakást vennék ki albérlőként?

Figyelt kérdés
Mennyivel rosszabb egy szuterén lakás egy nem szuterén lakásnál, ha van ablaka?

2023. okt. 28. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hová nyílik az ablak és az ajtó. Ha bármelyik is közvetlenül az utcára, azt gyűlölni fogod. Az ajtón megpróbálnak benyitni, az ablakon bedobálják a szemetet és a csikket, rosszabb esetben be is pisál a kutya vagy a részeg ember. De ha már van a járda és a ház fala között mondjuk egy kerítéssel elválasztott sáv, úgy már oké.
2023. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetve azt nyilván tudod, hogy vizesedhet, és hidegebb is lesz benne, mint egy emeleti lakásban. Utóbbi most nem jön jól, nyáron annál inkább.
2023. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát télen magasabb a rezsije, mert többet kell fűteni benne? Vagy a föld jól szigetelt?
2023. okt. 28. 23:36
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Rezsi attól is függ vizesedik-e.

Elsődleges szempont milyen az ablaka, be tudnak-e szrni rajta az utcáról.

2023. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal rosszabb.
2023. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Arra ügyelj, hogy ne vedd ki.

Vizesedik, penészedik, ez egészségügyi gondokat okoz rövidebb távon is és a bútoraidat, ruháidat tönkreteszi.

Nyomasztó, hideg, sötét.

Út mentén bejön a mocsok és tényleg simán be is hugyoznak hozzád.

Nyilván ha más megoldás nincs, akkor ez van. De inkább kicsit többet fizess élhetőbb lakásért.

2023. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi időre vennéd ki?
2023. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Max egy évre.
2023. okt. 30. 10:22
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ne vedd ki. Tényleg. Nem éri meg.

Én is azt mondtam, hogy mi bajuk másoknak a szuterénnel, a miénknek nagy ablakai voltak, kertre nyílt, stb., csodaszép lakásnak gondoltam

Aha... ÁLLANDÓAN hideg volt (pedig én aztán nem vagyok fázós, idén nyár óta még egyszer se fűtöttünk), vizesedett, dohosodott, penészedett, a bútoraink fele kuka... pedig volt nagyméretű páraelszívónk, naponta literjével öntögettük ki télen. Mivel udvarra nyílt, ezért a csövik nem, de a kóbor macskák folyton körbehugyozták, a kotnyeles szomszéd ott élt társadalmi életet, esős időben elleptek a kertben lakó hangyák... soroljam még?

2023. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Radon sugárzás is magasabb, nedves penészes. És lelkileg is megterhelő mások lába alatt lakni. Nem éri meg.
2023. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!