Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ciki önkormányzati lakásban...

Ciki önkormányzati lakásban lakni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
sajáthoz képest ciki, sima bérléshez képest királyság.
2023. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Kiváltság. Olcsó lakhatás. Aki cikinek gondolja az a cseh2 adását nézi!
2023. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ciki ilyen hülyesèget kèrdezni....
2023. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Kollégámék pont ilyenben laknak újpalotán,panelban.35m2,1+fél szoba,azthiszem valami 35-40 ezer bérleti díjat fizet.Ott ilyet 130-ért tudna bérelni,ha épp szerencséje van.Szerinted ciki?
2023. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mit mondjak? 150 ezret is röhögve kifizetnék egy kulturált egyszobásért de nem kapok, mert nincs állandó munkaviszonyom, csak különféle projekteken dolgozom. Más meg azért kap fillérekért mert nem keres semmit.Kezd elegem lenni ebből az albérletcirkuszból. Pedig pont azért szeretnék albérletet, mert nem szeretnék hosszútávra elköteleződni.
2023. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
480-510 közt keres nettó,párja meg mégtöbbet.Ez a piaci díj,vagy mi a neve.Ha csórók lennének akkor 20-at fizetnének.
2023. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem meg van amikor bejön kétmillió egy hónapban, a következőben meg semmi. Egy 150 ezres lakbért lazán ki tudnék gazdálkodni hosszabb távon is. Nekem nem akarnak kiadni semmit, mert nem állok munkaviszonyban. Próbálkoztam már mindennel, de egy halmozottan hátrányos helyzetű vagy egy egyetemista a 30 ezres ösztöndíjával előbb talál albérletet.
2023. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

#7 akkor te egy bünöző vagy


nem csoda ha neked nem adnak ki lakást

Én se adnék ki lakást egy olyan embernek aki tele van pénzel de nem tudja igazolni honnan is van...

2023. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irigylem, aki ott lakik. Ha csak a kedvezményes bérleti díj és egy hasonló albérlet különbözetét félre tudja tenni valaki, már előrébb van. Általában normális tágas lakásokban lakhatnak, amíg én egy kis minigarzont alig tudok kifizetni és ez is elviszi a fizetésem nagy részét.
2023. nov. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!