Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Létezik erre bevett vagy...

Létezik erre bevett vagy elfogadható szerződésminta?

Figyelt kérdés

Költözni szeretnék, de van egy macskám.

Zala megyéről van szó, így a lehetőségek száma lényegesen kevesebb, mint a főváros környékén.

Az olyan lakások száma, amik online hirdetve vannak és le van írva, hogy kisállattal is költözhetők, egész pontosan 0.

Nekem egy ragdollom van. Annál barátságosabb, szelídebb, jámborabb macskafajta csak pár van.

Én tudom, hogy nem befolyásolná semmilyen lakás vagy annak tartozékainak állagát.

Hogyan tudom ezt a leghatékonyabban hitelesíteni annak érdekében, hogy ne azon bukjak el, hogy meg szeretném tartani a macskámat?



nov. 7. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy nincs odaírva, hogy vihetsz egy macsekot még lehet, hogy igen. Érdeklődj. Esetleg ajánlj fel nagyobb kauciót, mint amit kérnek.
nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hovarju válasza:
100%

Irjátok bele a bérleti szerződésbe, hogy vállalod a macska által okozott kár megtérítését, javítását és az albérletet olyan használatra kész állapotban adod vissza (amennyiben elköltözöl, vagy lejár a szerződés), amilyenben kaptad.

Ilyenkor érdemes közvetlen beköltözés előtt a lakás minden zugát lefotózni, hogy később ne legyen vita abból, hogy mi hogy nézett ki.

nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!