Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mitől lehet a konvektornak...

Mitől lehet a konvektornak egy fajta alapzaja ami nem teljesen egyenletes hang ?

Figyelt kérdés

Legjobban úgy tudnám leírni mintha finoman fújna benne a szél, vagy valami hasonló ?

Őrlángon jobban hallani mint mikor fűt is rendesen.


Parapetes konvektorról van szó, mióta itt lakók albérletben az elején nem csinálta ezt a hangot, utóbbi időben viszont szinte mindig , de van mikor nem.


A fűtéssel nincs gond, és nincs se gáz szag meg semmi rendellenes.

Ötletek?



2023. nov. 21. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az őrláng hangját hallod.
2023. nov. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nalunk kattogas is van. Ez altalanos. Ez a legjobb futes. Legolcsobb. Sose romlik el. Imadom.
2023. nov. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gázt hallod, ahogy a fúvókán átáramlik.
2023. nov. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem a szél fúj kint? Az szokott fura hangokat okozni nálam is a konyhában, mert az az északi oldalon van és onnan fúj állandóan a szél
2023. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a szél, mivel tényleg szinte mindig hallani és nem is csinálta egy ideig mikor ide kerültem és bekapcsoltam először a fűtést.

Nem zavaró túlságosan, csak kíváncsi vagyok:D

2023. nov. 22. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!