Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogyan vegyem rá a lakótársam,...

Hogyan vegyem rá a lakótársam, hogy magától akarjon elköltözni?

Figyelt kérdés
dec. 16. 12:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
sajnos a tulaj nem tud róla, most már a kiscsaj faszija is feljár elég gyakran, egész nap bent kuksolnak abban a pici szobában ami úgy néz ki mint ha tele lenne hokizva meg szemetelve meg fosva
dec. 16. 12:58
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Szólj a tulajnak
dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
esetleg veréssel? Mindig van erősebb...
dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha szólok a tulajnak lehet engem is kirak, de amíg nem addig pokol lenne a közös élet a drágákkal
dec. 16. 16:24
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Te megint a "feljár a faszija" kérdező vagy? Azt hittem végre elköltöztél már több évnyi kérdezgetés után.
dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Mond meg neki hogy felmondta a tulaj a szerződést és költözni kell. Ennyi.
dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Szólj az önkormányzatnak, vagy a családsegítőnek, hogy a lakótársaid nem takarítanak, és gyűjtik a szemetet.

Vagy pedig zavard őket valamivel, ami idegesíti őket.

dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hazudj.
dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 D.Tomka válasza:
46%
Lakástulajdonosként én azonnal kitenném a lakásból, de az erre vonatkozó rész benne is van az albérleti szerződésben. Én pl. havonta 1x fel is megyek szétnézni (kb 3-4 perc az egész) hogy minden rendben van-e, persze ez is benne van a szerődésbe.
dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Meton ***** válasza:
47%

Kérdés, hogy teszed ki a lakásból, ha rendetlen. Szerintem megnevelni még mindig egyszerűbb. Magyarázd el neki, hogy kell takarítani. Először segíthetsz neki, nehogy valami alantas dolognak gondolja. A tisztaságot mindenki szereti, csak nincs, aki megcsinálja helyette, ezért kell neki csinálni. Fontos, hogy csinálj neki egy rendszert, aztán ellenőrizd, hogy meg is csinálja.

Szerintem az a legnagyobb baj, hogy a fiataloknak már senki nem mutatja meg, hogy kell takarítani. Bár nem bonyolult, de azért kell, hogy legalább egyszer valaki megmutassa, mit kell csinálni és hogy mire kell figyelni. Talán elsőre még élvezni is fogja, bár az nagyon hamar elmúlik. Csak csináltasd meg vele. Egyszerűbb, mint kiutálni. De időnként jól el is verheted, aztán önként el fog költözni.

dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!