Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szegeden Árvíz utca milyen...

Szegeden Árvíz utca milyen környék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lakás vásárlást tervezek Szegeden és az Árvíz utca Rókusi krt. felé eső részében (nem pont a végén) találtam is egy ígéretes újépítésűt.

Érdekelne viszont, hogy mennyire csendes, biztonságos?



jan. 8. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen. :) Egész Szeged szuper hely.
jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Jártatok ott többször különböző napszakokban? Érdemes lenne.

És én kíváncsi lennék arra is, hogy miért hívják Árvíz utcának az utcát. Bp. 17. ker. Helikopter lakótelep/lakópark pár éves, (volt) mocsárra épült, vizes, büdös.

jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nagyon messze van a Tiszától az Árvíz utca... Azért az meg, hogy egy lakópark alatt régen mocsár volt vicces, nyilván nem annak a szagát lehet érezni ott. :D :D Nem is értem az összefüggést.
jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi néhány utcával arrébb, a Kossuth Lajos sgt-on laktunk egy hónappal ezelőttig. Én nőként este nem féltem közlekedni, szerintem teljesen biztonságos környék Rókus (mondjuk Szegeden én nagyjából sosem féltem este járkálni sehol sem). Autót mi kint parkoltuk, nem lett baja az elmúlt egy évben, biciklit se loptak el, nem törtek be hozzánk. A Kossuth Lajos sugárút a villamos miatt nyilván hangos volt, de az Árvíz utca bentebb van, csendes lesz. A Damjanich utcán nagyobb még a forgalom, sokan arra vágják le az utat Tarján felé.
jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!