Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Idèn fog indulni a munkaügyön...

Idèn fog indulni a munkaügyön keresztül lakhatási támogatás albèrletre?

Figyelt kérdés

Regisztrált munkakereső vagyok már 3 hónapja. Vidèkről költöznèk fel Bp-re. De önerőből nincs miből jelenleg.

A feltèteleknek ugyan megfelelek, de mèg nem indult a program.

Megkérdeztem a napokban a lakhatási támogatást. Tavaly volt, most jelenleg nincsen, ès nem tudják, hogy lesz-e.

A munkaügy azt mondta, hogy előbb albi, munka. Mèg nem indult a lakhatási program náluk. Megkèrdeztem, hogyan intèzzem el, főleg ha nem is indult mèg? Találok albit, munkát esetleg, aztán mondhatom vissza mert a program meg nem indult ès akkor bolondot csináltam belőlük.

Mondtam a munkaügyesnek, hogy szóba sem állna velem egy cèg sem, ha megtudják, hogy mèg nem pesti a lakcímem. Azt javasolta, hogy esetleg egy ismerőshöz jelentsem be magamat ideiglenesen tartózkodásira.


Mondom nincs kihez, meg az biztosan úgy megy...


Próbált nekem googlezni, azt mondta, hívjam fel esetleg ezzel kapcsolatban a foglalkoztatási főosztályt Pesten, és kérdezzem meg, hogy náluk indult-e már.

Meg is tettem. Ők nem tudtak segíteni, adtak egy másik főosztály számot. Azok sem tudtak segíteni, visszairányítottak az elsőhöz. Azok mèg mindig nem tudnak kit kapcsolni.


Nincs véletlenül valami jó tanácsotok, ötletetek, valami kiindulópont, hogy kihez fordulhatnèk, ki tudna nekem ebben segíteni?

Sajnos ahol èlek jelenleg Mohács mellett egy kis faluba, itt nem, hogy munkahely lehetőség nincsen, de èlet sem.


febr. 9. 10:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!