Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi mostanában a közjegyzői...

Mennyi mostanában a közjegyzői díj ha kiköltözési nyilatkozatot akarok közokiratba foglaltatni?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy évre szerződve a bérlővel, havi 100 ezer Ft-os bérleti díj esetén.
febr. 12. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
35-40 000-től bármeddig.
febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Közjegyzői díj fix, megvan az oldalukon mi mennyi.
febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2: Sajnos nem fix, mert ott van a játéktér, hogy mennyi költséget számolnak el maguknak. Én 35 irodát felhívtam, nagyon nagy az árszórás.

A legolcsóbbhoz mentem el, akinél alap volt, hogy 2 eredeti példányt ad és ez benne van az árban, mások meg még pluszban oldalanként felszámolnak 1200 Ft-ot... Ha 3 oldalas, és kell 2 példány, akkor az még 7200 Ft pluszban...

febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2, amiket a kerületben néztem közjegyzők oldalát, egyik sem írt árat. De még a központi oldalukon sem írnak konkrétumot.


#3, 35 iroda az nem semmi. Mennyi volt végül a minimum? (hány százaléka a havi bérleti díjnak)

febr. 13. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:

4: A közjegyzői kamara oldalára gondolt, ott van megadva.


Nem a bérleti díjhoz van köze alapvetően. 1-ben írtam, 35 000 Ft Ft volt 2,5 éve. Szerintem azóta nem emeltek.

febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

közjegyzői kamara oldalát néztem, nem találok konkrétumot.


[link]


De köszönöm azért, valszeg nálam is marad a körbetelefonálás.

febr. 13. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!