Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet árát növeli, ha...

Albérlet árát növeli, ha vannak bent szőnyegek?

Figyelt kérdés

febr. 19. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat az ugy onmagaban nem. De az izleses, ujszeru butorok, kiegeszitve fuggonnyel es szonyeggel, igen :D

De hiaba a szonyeg, ha a nagymama epp most halt ki a lakasbol es mar 40 eve nem lett felujitva.

febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a szememben csökkenti. Én szépen kiporszívóztam, feltekertem és félreraktam őket, azóta is ott vannak. Kényes holmi.
febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha be van rendezve bútorokkal, pár alap dologgal az igen
febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem oszt nem szoroz. Nyilván az ízléses berendezés növeli a nagymama bútoraihoz képest. Én magam utálom a szőnyeget, első dolgom feltekerni és elrakni.
febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Modern szőnyegekre gondoltam.
febr. 19. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért mert van szőnyeg, önmagában szerintem nem dobja meg a bérleti díjat (nem tudsz többet kérni érte). Hiszen a leendő bérlői döntés során nagyobb súlya van az ingatlan havi bérleti díjának, a várható havi rezsinek (bérleti díjon felül fizetendő változó költségek), az elhelyezkedésének, szomszédságnak, benapozottságnak, a bérleti szerződés feltételeinek stb.

Manapság már nem jelentős összeg egy szőnyeg, a bérlő akár hozhat is és akkor a stílusának megfelelő lesz.

febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék neki. Ki tudja, ki lakott ott előttem, és mi lakik benne. Még takarítás után se szívesen ülnék le rá.


A másik, nem az enyém, vigyázni kell rá. Nem szeretnék plusz költséget emiatt. (A saját - szép világos bézs - szőnyegünknél is úgy indított párom, hogy második nap kifutott a kóla rá... ha a tulajé lett volna, igencsak befeszülök.)


Szóval nekem biztosan nem érne meg pluszt.

febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!