Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Önkormányzati garzon lakást...

Önkormányzati garzon lakást egyedül bérlem, hogyan tudom befogadni a páromat hivatalosan? Részletesen lent

Figyelt kérdés

Önkormányzattól megigényeltem egy garzonlakást még 2023-ban. Idén megkaptam a lakást. Szerződésen egyedül vagyok bérlő, viszont időközben lett egy párom. Hogyan tudom hivatalisan befogadni a garzon lakásba úgy, hogy életvitel szerüen itt lehessen velem?

Nem vagyunk házasok, sem élettársak.


febr. 25. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Felhívod a Bérbeadót, és új szerződést köttök, amiben 2 bérlő van.
febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De csak ha ő is jogosult az önkormányzati lakásra.

Újra fogják a jövedelmet vizsgálni.

febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mi van abban az esetben ha a másik (új) félnek csak napi bejelentéssel van munkája?
febr. 25. 19:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Simán csak befogadni önkormányzat felé jelezni az vajon járható út?
febr. 25. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Gondolom, azért nem 2 fillér a bérleti díj, így ezért neked ez nem lenne megérős, főleg, hogy saját magát sem tudja fenntartani néha... El akarod tartani teljesen?

Szerintem itt a magad védelmében is konzultálj az önkormányzattal...!


Egy olyan 120-140 000 Ft már most is egy olyan, újonnan kiutalt önkoris lakás, ami a piacon 200 000+ Ft lenne.

Csak 30%-ot pótol ki az önkori a tulajdonosoknak...

És egy szigorú kiválasztási folyamaton mennek át a bérlők. Nem engednek be át nem vizsgált embert, aki nem vállalja a kötelezettségeket.

febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!