Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Volt már,hogy annyira elegetek...

Volt már,hogy annyira elegetek volt a lakótársatokból,hogy hazamenni is utáltatok? Mi volt az ok? Elköltöztetek végül?

Figyelt kérdés

febr. 26. 14:39
1 2
 11/11 anonim válasza:

Belefàradtam ebbe az életvitelbe, igen... 27 évesen most nálam lakik egy barátnőm, mert szépen megkért hogy hadd jöjjön ide. Bármennyire is kedvelem, le kellett fektessek pár szabályt a közös együttélésünket illetően, mert én introvertált vagyok, ő extravertált és az idegbe kergetett azzal, hogy neki a közös tér egyenlő azzal, hogy soha nem tudok semmit sem nyugodtan megcsinálni a lakásban a társasaga nélkül. A szobája ajtaját sem szereti csukni mert náluk otthon ez volt a normális... eddig szinte mindig olyan lakótársaim voltak, ahol íratlan szabálykent igényeltük a társas magányt. Ez azzal a másik kellemetlen szituval járt, hogy próbáltuk egymást kerülgetni, mert ezzel tiszteletben tartottuk a másik életterét is a közös terekben. Tehát bármennyire is rossz, 30 percre elfoglaltam magam valamivel a szobámban h hadd süsse meg a rantottáját a lakótársam, cserébe utána en is egyedül vacsorázhattam.


Na a barátnőmnek komolyan el kellett magyarázzam, hogy mit jelent hogy szeretnék úgy csinálni néha dolgokat a lakásban, hogy nem lát a számba. Ez így nemcsak képletesen, hanem tényleg igaz, ha nem csukja magára az ajtót,mindig lát a fürdőben tevékenykedni, aminek annyira nem örülök illetve nem akarok minden reggel-délben-este együtt enni sem. :P

márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!