Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadoszobabudapest.hu vélemények?

Kiadoszobabudapest.hu vélemények?

Figyelt kérdés

Budapestre fogok költözni, de most csak azt engedhetem meg magamnak, hogy szobát béreljek. Valahogy sikerült megtalálnom ezt az oldalt, ám még sohasem hallottam róla.


Vélemények?



márc. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem ismerem az oldalt. Amit tudok ajánlani az a facebook. Az albérlet budapest facebook csoportokban van sok szobás ajánlat is. És akkor a profil alapján mar megtudaz dokgokat a leendo lakotarsaidrol
márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre számomra egy ismeretlen oldal. Saját tulajdonú, bérelt ingatlan bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkoznak.

Ahogy nézem vannak saját lakásaik, amit kiadnak.

Előny lehet, ha rajtuk keresztül foglalsz, hogy egy fokkal biztonságosabb, mintha egy ismeretlen (ellenőrizetlen) tulajnál bérelsz, aki ki tudja visszaadja-e az óvadékot, vagy egyáltalán a tulajnak fizetsz-e, vagy csak egy bérlő rajtad keresve albérletet kínál.

márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, csak annyit tennék még hozzá, hogy egy friss tulajdoni lap lekéréssel azonnal meg tudsz győződni, hogy a tulajtól veszed-e ki a lakást (vagy ügynökség, esetleg a bérlő kínálja).
márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!