Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pécs mellett, Abaliget milyen...

Pécs mellett, Abaliget milyen környék? -SOS-

Figyelt kérdés

Csendre és nyugalomra vágyva tetszett meg egy eladó ház Abaligeten.

Érdekelne, hogy milyen a biztonsága, nappal és éjszaka, milyen ott lakni?


Tudom, hogy elszigetelt, ingáznék Pécsre :)



márc. 8. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Jó, biztonságos
Jó, nem annyira biztonságos
Rossz, biztonságos
Rossz, nem annyira biztonságos
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott a fishing. Legalábbis a szomszédban. Nyugis hely, sose költöznék oda, de néha-néha elmenni arra nagyon jó
márc. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
24%
Pécsen állítólag sok az UFÓ
márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég kellemes hely. Pécs közúton kissé problémás, mert a napi ingázás főleg télen a szerpentinek miatt nem könnyű, és felette van a hóhatárnak, azaz ha Pécsen nem esik vagy már elolvadt, itt még/már van.
márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát a hó az utóbbi 6-8 évben már egyre kevésbé okoz problémát, mivel nem nagyon van, úgyhogy túl sűrűn nem ér kellemetlenség emiatt.

Nem tudom honnan jött a kérdés, mi ott az elképzelés a faluról. A falvak alapvetően megvannak kímélve olyan zajoktól, amik a várost jellemzik, de falun tavasszal beindul a fűnyírás/kaszálás, a permetezés (nyilván motoros permetezővel), kapálógép, majd nyár végétől télig, sőt sokaknál télen is favágás, ősszel (Isten áldja azt az idiótát, aki kitalálta a benzinmotoros lombfúvót) a lombfúvás, ez mind zajjal jár. Szóval más jellegű zaj van falun. :) Mindenesetre én ezt a zajt (mivel én is csinálom) előbb elengedem a fülem mellett.

márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!