Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Léteznek még egyáltalán...

Léteznek még egyáltalán normális bérlők?

Figyelt kérdés

Egy hete hirdettem meg a lakásomat. Hát komolyan mondom, eddig szinte csak cickányok jelentkeztek. De tipikusan ez a ránézel a profilra és máris 5 év felfüggesztett. Csomó szutyokfejű tipikus mocskos.

Pedig normális áron hirdetek normális lakást egy jó környéken. De már úgy idegesít, hogy nem jelentkeznek olyanok, akik legalább egy összetett mondatot le tudnának írni helyesírási hibák nélkül, és legalább egy kicsit olyan bejelentett munkavállaló feje lenne.



#albérlet #lakáskiadás #fehérbérlőtakarok
ápr. 8. 07:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Léteznek, de ahol 1 hetet kell hírdetni, az annyira mégsem lehet jó környék.
ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek. Én pl az vagyok és tavaly jo is lett volna a lakás de azóta van.

Környék lesz a ludas.

Amúgy az időpont egyeztetésnél ki tudnád szűrni akár írásban akár szóban akinek nem adod, így nem raboljátok egymás idejét

ápr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
A normális bérlők felújított, igényes, modern lakásokat keresnek. A többire marad a csőcselék
ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Sajnos mindenütt ha olcsót hirdetsz megjelennek. Ha esetleg gyorsan akarsz valamit áron alul eladni szintén.

Pedig alap szabály a nyugodt élethez:

C....nak, c....tól, c....nyal semmit.

ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A környék jó. Csendes, zöld övezet, nyugodt, tiszta, rendezett.

Persze, a bérlők mindent is akarnak. Felújított, gépesített blablabla, de persze 30 ezerért havonta.

ápr. 8. 10:23
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt tapasztalom


új lakás, jó környék, minden zöld, nyugodt, maximálisan tiszta és rendezett lakás

és c.ok jelentkeznek legalábbis fb-on


aki ingatlan.com -ról keres fel, csak ők jöhetnek lakást nézni, ők pedig ilyen "jelenleg futár (?!) de épp munkakeresésben van" figurák. hát hogy fogod fizetni??!



aki pedig nem c. nála legyen tágas terasz, légkondi, fullra gépesített konyha, minimum 2 szoba, mélygarázs, napos is legyen, és mindezt maximum 200-ért rezsivel, közös költséggel, garázssal, mindennel együtt.

ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
kedves 6-os. Ezek szerintem teljesen normális 21.-ik századbeli igények (talán csak a tágas teraszt meg a mélygarázst mondanám extrának) egy középoszálybeli dogozó embernek. Más kérdés, hogy magyarországon nem fizetik meg a legtöbbjüket rendesen, így nem tudnak kipengetni 200-nál többet, különösen ilyen infláció mellet.
ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát nehéz kérdés, én inkább lakom itthon Anyámnál a felső szinten normális körülmények között, és ingázom heti 3 nap agglomerációbol, minthogy kiadjak havi 200 ezret egy lepukkant lakásra Budapesten. Persze tudom, nem mindenhol adottak ehhez a körülmények.(Anyámnak meg egyedül amúgy is teher lenne rendben tartani, meg anyagilag is).
ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Tudom, hogy itt "mindenki" milliókat keres, de ne csinájunk már úgy mintha 200e forint aprópénz lenne...A légkondi meg már régen nem luxus, egy csomó csóró is valahogy megcsináltatja, mert nem akar nyáron hőgutát kapni a 35 fokos lakásban. Akkor ennyi erővel a fűtés is luxus? Ez egy hülye logika.
ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem ezzel van a baj, hogy vannak igények... hanem azzal, hogy nem akarnak érte cserébe fizetni.

Én megértek mindenkit. Megértem, hogy nehéz idők vannak, hogy rosszak a magyar bérek. De engem is értsenek már meg. Tudom, hogy 40-50 ezer Ft lenne az ideális a magyar bérekhez viszonyítva, de a többi oldalról nézve ez nem megvalósítható. Ha én veszek hűtőt, mikrót, mosógépet, már el is költöttem több százezer forintot. Lakást felújítani már milliókból lehet lassan. Adózunk 15%-ot ugyanúgy, hiába vonják még a fizetésem egyharmadát is alapból. És akkor még ugye nem beszéltünk a kockázatokról. A lakásban tett károkról, a nem fizető bérlőkről, akiket aztán nem tudunk kirakni.

Érted már mi a gond?

ápr. 8. 20:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!