Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben a bérlőnek mihez...

Albérletben a bérlőnek mihez van joga?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet változtatni a lakáson? Pl. voltam egy kiadó lakásban. Jó helyen van, alacsony a rezsije, megfizethető. DE az egyik szoba vörösre a másik meg feketére van festve. Átfesthetem vagy nem? Nem pár hónapra venném ki, hanem évekre.

2012. júl. 31. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni a tulajjal, valahol engedik, valahol nem. Nekünk is van egy kiadó albérletünk, mi engedjük a szoba festést. Kérdezz rá, abból nem lehet baj.
2012. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fesd ki mikor kiköltözöl vissza fested fehéra ha kell. az alap szin.
2012. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdez rá, sok jogod nincs hisz ha nem tetszik a dolog neki kidobhat. Beszéld meg vele, szerintem egy festést engedni fog, főleg ha rá is fér.
2012. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 EagleHUN ***** válasza:

Így van, de az ilyen sötét színekre ha jól tudom kell egy pár sor, mire eltűnik és nem üt át, nehéz lesz eltüntetni.

Az idő közbeni tisztasági meszeléseket majd viszont a tulajnak kell csinálnia 3,4,5évente.

2012. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ez nincs papírra vetve. itt maximum 1-2 fontos kérdés szokott feltevődni ami papírt követel....pl. ha marad a lakásban valami az mi. és ami marad az az ő tulajdonuk marad amit papírra vetnek,vagy pedig nem írják rá mert már nincsrá szükségük...meg iylen apróságok. de ilyen dolgok,hogy festés,pakolás,szögelés,ilyesmi ezt szóban lehet az elején elintézni. ha mondhatom én most nagyon szerencsés vagyok ilyen téren mert jófej a tulaj ráadásul bármit lehet csinálni szóval nagy átalakítások vannak már most a lakáson... :)


23/F

2012. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az ilyen kérdések a bérbeadótól függenek. Köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 31. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hisz az ő tulajdona a lakás. Attól, hogy te bérled nem rendelkezhetsz felette. De egy festést csak akkor nem fog megengedni, ha frissen festette.
2012. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első albérletem, és ezért érdeklődöm. Eddig csak saját lakásban éltem, és hozzászoktam, hogy azt csinálok vele, amit akarok.
2012. júl. 31. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!