Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet és munkahely Budapesten?

Albérlet és munkahely Budapesten?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk Budapestre költözni, mert felvették egyetemre és oda keresnénk albérletet és nekem munkát. Ha valaki tud esetleg munkahelyet és albérletet az írja le ide kérem. Az albérlet olyan 20-30ezer ft környékén lenne a legjobb plusz rezsi. Egy kis garzon lakás tökéletes lenne.

2012. aug. 20. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kis garzon 20-30e Ft-ért budapesten? :) Ennyiért EGY SZOBÁT nem kaptok, nem egy garzont :(((

A lakásbérlet 40-50e Ft plusz a rezsi, és akkor van egy szoba-konyha.

Vagy betársultok valakihez, és akkor rezsivel együtt egy szoba meg közös fürdő-konyha megvan kb. 40-50e Ft-ból kettőtöknek.

2012. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ingatlan.com -én mindig itt lesem a lakásokat.
2012. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, még állásinterjúra is elmegyünk helyetted! :P


ha Bp-en akarsz élni, akkor illene egy kicsit életképesebben viselkedni, nem gondolod?


ingatlan.com

profession.hu


ennyi. mi sem a kisujjunkból szopjuk az infókat, hanem utána megyünk.

2012. aug. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ide mert nem vagyok életképes, hanem azért mert sok felhasználó van itt és hátha tud valaki valamit. Összes ilyen oldalt végig jártam és leszerződtem 1 ingatlan irodával is. Megnézném hogy ilyen körülmények között ki mit tudna tenni!
2012. aug. 21. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Vidék és Budapest két külön világ.
2012. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!