Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire valósak az ingatlanos...

Mennyire valósak az ingatlanos olcsó albérlet hirdetések?

Figyelt kérdés

Kicsi,olcsó albérletet keresek. De már milliót felhívtam, és mind ingatlan közvetítő, aki ugye azt mondja, hogy fizessek be neki x ezer forintot,de az adott lakásról nem mondanak semmit. Ha kifizetem ezt a pénzt, akkor valós,még kiadó címeket szoktak adni. Van valakinek valami tapasztalat erről?

Köszi!



2012. okt. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Előre nem szabad fizetni, aki előre kér pénzt, az mind átverés!

Normális ingatlanirodák a teljesített ügylet után kérnek díjat, de akkor is csak attól, aki kiadja a lakást, nem pedig a bérlőtől.

2012. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ettől féltem! :(
2012. okt. 18. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:

1-esnél az igazság. A címkiadós listás pénzkérős történet egy átverés. Az ingatlanközvetítéshez nincs köze. A listára kerülők tudta és hozzájárulása nélkül történik, ezért kell valaki mástól pénzt kérni, egy balektól.

Valódi közvetítők egy filléredbe nem kerülnek, a bérbeadó fizet.

Vannak olcsó albérletek, tudok most is....

2012. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,albérletben nem vagyok előrébb,de legalább megspóroltatok nekem pár ezer forint kidobását! Köszi!!!
2012. okt. 19. 06:12
 5/8 anonim ***** válasza:
hol, és mit keresel, és mennyiért?
2012. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia, Bp-en pici lakást, 30-40e között.

De tegnap elvileg sikerült is találni, megnéztem, tetszik, ma megyek, és véglegesítünk mindent, ha sikerül költözöm is. :)

2012. okt. 22. 06:08
 7/8 anonim válasza:
De jó neked... Én a párommal keresek akár nagyobb szobát akár pici albit, de max 35öt tudunk rászánni ketten a bérleti díjra... Ha valaki tud ajánlani valamit, azt szívesen veszem.
2012. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 andris1992 válasza:

Hello! Nem régiben én is próbálkoztam ezeknél, de inkább ne beszéljünk róla. Utána egy magán ingatlan közvetítőhöz mentem át. Nagyon korrekt és becsületes volt. Semmit nem kellett fizetnem a bérleti díjon és a kaución felül, pedig vagy 20 házhoz kivitt és gyakran zaklattam is őt. 2 héten belül meg lett a nekem tetsző ingatlan és már abban is lakom. Sőt mondta, hogy ha bármiben kell segít.

Ha szeretnéd megadom az elérhetőségét privátban.

2012. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!