Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van valamilyen weblap, aminek...

Van valamilyen weblap, aminek a segítségével albérlőtársakat találhatok Szegeden?

Figyelt kérdés

25 éves egyetemista vagyok, aki a tanulás mellett dolgozik is. Május elsejéig találnom kellene egy lakást. A kiadó ingatlanokat nézegetve arra a megállapításra jutottam, hogy sokkal jobbakat lehetne kifogni (fiatalosabb, újszerűbb), ha több ember összefogna.

Én barátkozós típus vagyok, egyedül nem akarok sehol se lakni. Hogy találhatnák célzottan olyan embereket, akikkel szívesen összeköltöznék, legyen az fiú vagy lány?



2013. márc. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg a jófogás.hu.-n,vagy az apród.hu.-n.

Szoktam látni ilyen jellegű hirdetéseket.

2013. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudsz keresni facebookon is, az egyetemistáknak szóló csoportban illetve az albérlet kiadó csoportban.
2013. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú tényleg. Néha a legkézenfekvőbb megoldás nem jut eszébe az embernek. Köszi! :P
2013. márc. 31. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!