Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Digi bekötés albérletnél?

Digi bekötés albérletnél?

Figyelt kérdés
Most költözünk uj albiba....és hát be kellene kötni a netet telot meg kábeltv-t, de még nincs meg az albira a bérleti szerződés, ez gond lehet Digi-vel valo szerződéskötéskor? ja a tulajtol már beszereztünk egy meghatalmazást, hogy tudomásul veszi, hogy netet meg egyebeket akarunk beköttetni, ez is elég, vagy problémázni fognak?

2013. jún. 7. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán be lehet köttetni, nem kérnek semmit. Nekünk upc van albérletben, és neten kötöttük a szerződést is :D
2013. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fognak adni egy papírt, azt alá kell íratni a tulajjal. Ha az megvan, más probléma nincs.
2013. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy a diginél van ilyen, upc-nél nem volt semmilyen aláíratni való. A kutyát nem érdekelte, hogy kié a lakás.
2013. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Diginél van, nálunk kértek papírt, amit a tulaj aláírt. Más téma, hogy ügye tippjük sincs a tulaj nevéről/címéről, szóval gond nélkül alá lehet hamisítani :)
2013. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, akkor értelme semmi :D Gratulálok annak, aki kitalálta :D :D
2013. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A Digivel nekem sincs tapasztalatom.

De már vagy 20 éve albérletezem és eddig sehol sem kértek tőlem albérleti szerződést.

2013. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket!!!...ez nagyszerű, mert a tulaj külföldön van jelenleg és magasrol tesz a lakására stb...nagyon lazán veszi ezt a kiadást=)
2013. jún. 8. 10:30
 8/13 anonim ***** válasza:

09:23,


Bürokrácia meg az értelem? Egy mondatban? :D


Kérdező, annyira azért figyeljetek, hogy valódi adatokat adjatok meg, azonkívül nyugodtan aláhamisíthatjátok. A kutya sem foglalkozik vele. De azért szerintem az adatok valósak legyenek, biztos ami biztos alapon :)

2013. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
persze, nem szívesen írnám alá a tulaj helyett...de tényleg annyira tesz az egészre...nekem meg nem 1 hónap múlva kell a net stb hanem most
2013. jún. 8. 12:47
 10/13 A kérdező kommentje:
adatok alatt mit értesz?...olvastam hogy kell ez meg az tőlünk, a főbérlőtől is kell vmilyen adat?
2013. jún. 8. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!