Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Óbudán a Tímár utca, és...

Óbudán a Tímár utca, és környezete milyen környék? Estefelé mennyire biztonságos? Valamint hülyeség hévvel megközelíteni? Mindenhol a buszt tanácsolják.

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztonságos, sőt eléggé szép is, éjjel sem veszélyes és szerintem is busz. Mondjuk a HÉV csak kényelmesebb lehet, de nem tudom, hol áll meg, és lehet, hogy ritkább.
2013. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha rám hallgatsz elfelejted a környéket!
2013. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Barátnőm évekig ott lakott, nappal jó környék, egész biztonságos, a 86-os busszal sokkal értelmesebb megközelíteni, HÉV-től nagyon messze van ( Persze attól is függ melyik része, mivel elég hosszú utcáról beszélünk)

Estefele már nem olyan a közbiztonság, sok a "színesfémgyüjtő", tehát ha 18 éves egyedülálló lány vagy ne nagyon sétálj arra, de én sokszor mentem buliból haza baránőmmel (talán túl sokszor is) és sosem volt gond, de egyedül azért féltettem ha ment hazafele. Kocsival parkolni szintén elég nehéz, van sok ház aminek van parkolója az nagyon jó, de egyébként van, hogy rossz helyen tudod csak hagyni az autódat. Infrastruktúrája egész jó szerintem, szóval én mindent összevetve javasolnám.

2013. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!