Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet keresésnél, ha...

Albérlet keresésnél, ha találtam egy jó lakást, ami két személyes, de nincs ismerősöm aki szintén albérletet keres, hogy oldhatnám meg, hogy legyen egy lakótársam?

Figyelt kérdés

75.000 Ft.-ba kerül egy havi bérlés+rezsi, két szobás, de nem tudok ismerőst beszervezni, hogy találjak még egy embert?


18/L



2013. jún. 21. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Írjál közösségi oldalakra, ahol sok az egyetemista, esetleg a felvin is hirdetheted, hogy lakótársat keresel!

A főbérlő nem segít ebben?

2013. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem beszéltem a főbérlővel, csak elméleti síkon keresgéltem, ha esetleg felvesznek, és nem tudom hogy megy ez. Lehet olyat, hogy egyedül bérelek egy szobát akkor is ha nincs társam a másik szobába? Mert azt hittem, vagyis úgy gondolom hogy akkor nekem kell fizetni mindent, nem? :)

Nem értek én ehhez :(

2013. jún. 22. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Főbérlő függő. Valaki kiadja a lakást és nem érdekli, hogy hányan fognak ott lakni, a lényeg, hogy tudja kik azok és a kezében legyen minden hónapban a bérleti díj, megfelelően fizessék a rezsit, stb.

A másik típusnál, általában egyetemistáknak úgy szokták meghírdetni a lakást, hogy pl. ilyen és ilyen lakás négy fő részére kiadó. Ilyenkor nem feltétlenül kell, hogy a 4 fő egy társaságból jöjjön össze. Sok olyan hirdetést is találni, hogy 2 ember mellé keresnek harmadikat.

Igazából nagyon sok variáció van, így nehéz erre válaszolni. A hirdetéstől is függ, illetve attól is hogy a főbérlő magára vállalja-e második fő keresését avagy sem. Egyáltalán kiadná e több egyetemista számára.

2013. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Budapesten van az albérlet?

Ha igen akkor a 75ooo rezsivel jó ár egy két szobás lakásért. :)

Mondjuk függ attól is hogy milyen környéken van,hanyadik kerületben...

Gondolom továbbtanulsz,először költözz egyedül utána esetleg valamelyik osztálytársad majd hozzád költözhet.

2013. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!