Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehetséges, h találok egy...

Lehetséges, h találok egy hónapra albérletet?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kéne Budapesten. Sajnos nincs ismerősöm akinél meghúzhatnám magam. Szálloda-szállás egy hónapra nagyon drága lenne. mit gondoltok hol keressek?
2013. júl. 18. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Kollégiumokba meglehet próbálni ott tudtommal ki kell jönnöd annyiból 1 hónapra amennyi egy átlagos lakás albérleti díja 30-40 ezer és akkor ott más gondod már nem lesz mert villanyod, fűtésed lesz, fürödni vagy közös zuhanyzó vagy saját, attól függ milyen helyre mész.

Utána már csak a kajádat kell megoldanod.

Én erről a lehetőségről tudok. Volt idő amikor én is ilyen helyen laktam sima dolgozóként mert akkor nem tudtam hová menni albérletbe a szüleim meg messze laktak és oda csak a bútoraimat tudtam levinni ameddig nem találok jobb helyet.

2013. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol érdekelne és mennyiért? Talán tudok segíteni.
2013. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kolléguimokban, szállókban probálkozz.
2013. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Budapesten, a többiben rugalmas vagyok. Esetleg tudtok ajánlani konkrét kollégiumot?
2013. júl. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!