Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Felvettek egyetemre Budapestre...

Felvettek egyetemre Budapestre, és éppen albérletet keresek. Milyen méretű (és hány szobás) albérlet lenne 4 fő számára ideális?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, milyen albérlet lenne számunkra jó, ami még árban sincs eltúlozva? Tudom, hogy az ár is főként kerülettől függ, de mondjuk ha IX. Kerület környékén terveznénk lakni.

2013. júl. 26. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
! főre szerinte megy két szoba, nappalis elég lenne. Ezt már havi 60.000 plusz rezsiért lehet találni
2013. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de olyat szeretnék ahol van 4 ágy is, az már ritkább.
2013. júl. 26. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 szoba+nappali, jól írták az előbb, 4 ágyast ezek között nem fogtok találni, ár meg teljesen esetleg a IX kerületen belül is, nem mindegy, hogy egy Ipar utcai újépítésű társasházban bérlitek, mindenhez közel vagy egy Thaly Kálmán utcai golyónyomos bérházban, reálisan olyan 110-120 ezer körül fogtok találni lakást, rezsivel mindennel
2013. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

60 nm rezsivel kb 120 ezer ft.


Ok 2 ágyas ,de mennyi is egy sima ágy ?


Egyszemélyes ikea ágy nem a legolcsóbb matraccal 40 ezerből megvan.


Szerintem ennyit megér bele fektetni, egy mobil többe kerül ennél .

2013. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ilyen esetekben a tulajdonos mind a négy fővel köt szerződést? Közüzemi számlákat ilyenkor kire írják?
2013. aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!