Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Interneten kívül hol keressek...

Interneten kívül hol keressek albérletet? Melyik újság jó erre a célra? Egyébként az ingatlanirodák amelyek 7000-et kérnek megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

"Egyébként az ingatlanirodák amelyek 7000-et kérnek megbízhatóak?"


Azok NEM INGATLANIRODÁK! Azok csalók. Megbízhatóan elszedik a pénzed és semmit nem kapsz érte.


Neten keresgélj szerintem. Én is ebben a cipőben jártam és végül alberlet.hu-n találtam. De figyeltem aprod.hu oldalát és még pár más hirdetőoldalt is.

Egy biztos: ami jó és jó áron van azt azonnal elviszik. Ami hirdetések hetek óta futnak és még mindig elérhető az albérlet azokat felejtsd el.


Najó, ez alól kivétel, ha valami 100 ezer ft per hó feletti, drágább ingatlant keresel. Erre kisebb a kereslet és emiatt itt persze el bírom képzelni, hogy semmi gond nincs az albérlettel, ár/érték arányban reális a dolog, de mivel kevesek engedhetnek meg olyat maguknak ezért akár hetekig hirdetni kell mire találnak egy megfelelő bérlőt.


De a sokkal jellemzőbb és keresettebb 100 ezer alatti lakásoknál ha nem megy el pár nap alatt akkor azzal valami gond van tuti.

2013. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szeptember oktoberben lehet találni jo albérleteket szerintetek 35-40 + rezsiért?
2013. aug. 8. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
túl jót nem, de ha 5000-ret hozzá teszel akkor már elég jó eséllyel találsz. Nem a legjobbat, de elfogadhatót. Bár lehet, hogy ennyiért is mint írod ha szerencséd van. Persze kicsit és nem Budapest belső kerületeiben.
2013. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
komolyan van még olyan ember aki beszopja ezt a 7000-s átverést? könyörgöm, jusson már a gyengébbek agyáig is, h a bérlőtől/vevőtől nem kérhet pénzt az iroda. mivel az eladó a megbízó, így vele van szerződés, amiben szerepel a sikerdíj %-os mértéke.
2013. aug. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!