Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Meglehet élni ennyi pénzből?

Meglehet élni ennyi pénzből?

Figyelt kérdés
Barátommal összeszeretnénk költözni. Ő havi 100-at keres, én részmunkaidőben 56-60-at. Ugye az én kis fizum elmenne a 40 ezres albérletre, plussz olyan 25-30 a rezsi. Az ő 100 ezer Ft-jából megtudunk élni ketten 1 hónapban? Előre is köszönöm !
2013. aug. 13. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha albi+rezsi kijön 60-70-ből,akkor túlzott spórolás sem kell.


Bár nekünk 300+cafeteria a bevételünk,de 150nél nem költünk el többet,pedig heti 4-5 nap húsos ételt főzök,reggelire-vacsira pékségben veszünk valamit,és nyáron is belefér 1-1 hosszúhétvége.

2013. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem meg! Sokat félrerakni nem tudtok, de el lehet lenni.
2013. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar feeling amúgy. Mindketten kerestek (a másik tipikus az önhibáján kívül munkanélküli) ebből most éppen ki tudtok jönni, ha persze albérletben laktok, akkor félre nem nagyon tudtok rakni. Aránylag meg tudtok lenni, hónapról hónapra és ezzel ma szerencsésnek mondhatjátok magatokat (!!), na persze félrerakni nem nagyon tudtok, így ha valamelyikőtöknek néhány hónapig nincs munkája (ne adja az Isten) azonnal anyagi nehézségek jönnek. És csodálkozik a politika, hogy felelős, értelmes, magyar emberek miért nem nagyon vállalnak gyereket...
2013. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!