Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest melyik kerületében...

Budapest melyik kerületében melyik utcában lehet biztosan kiadni egy kb 30 nm-es lakást?

Figyelt kérdés
Befektetési célból vásárolnék lakást Budapesten, kíváncsi lennék melyik környéken érdemes kb 30 nm-es garzont venni?

#albérlet #lakés kiadás
2013. szept. 2. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
II., VI. és a XIV. kerületeket tenném a dobogóra.
2013. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze az I., V. és XI. és XIII. kerületek is jók ebből a szempontból, de azok szélsőségesebbek. Vagy nehéz parkolni, vagy vannak kevésbé frekventált részek. Vagy egyszerűen ritka az ilyen kicsi lakástípus.
2013. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Belső kerületeket javaslom illetve 14-et, ott még viszonylag drága mert közel a város de kellően zöld, legalábbis bizonyos része.

Amúgy pedig biztosan ki tudod adni bárhol. Belsőbb kerületekben 45-55 körül, állapot és berendezettség függvényében.


Bár nem gondolnám, hogy ez olyan jó befektetés lenne, hacsak nincs távolabbi célod a lakással. Pl. gyereknek majd előbb-utóbb jó lesz vagy ilyesmi.

2013. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, a közösköltséget akkor is fizetni kell ha senki nem lakja. Abban viszont én igazat adnék, hogy most kell venni amíg relatíve pang a piac.

Sokan akkor vettek aranyat, amikor már 12e volt grammja, én akkor adtam el és így a jutányos áron a vásárolt házam egy részét fedezte.

2013. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a XIben sztem könnyen ki lehet adni, mert jó környék, sok az egyetem, kiváló a közlekedés, de még kellőképp zöld, vannak parkok.

de ugyanígy pest belső kerületeiben is érdemes szétnézni, de inkább csak a nyugis utcákban, netán a körúton.

2013. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából bárhol ki lehet adni, kérdés milyen áron. Nagyjából az ingatlan vételi ára és az, hogy mennyiért tudod kiadni valamennyire összefügg. 8. kerület zűrösebb részein például olcsóbbak az albérletek de az ingatlan árak is.
2013. szept. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!