Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Az év mely időszakában van...

Az év mely időszakában van sok kiadó albérlet Budapesten?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, arra már rájöttem, hogy szeptemberben környékén nem érdemes keresni, mert az egyetemisták kiveszik az összeset...
2013. szept. 18. 12:48
 1/2 pbiker válasza:

Igazából mindig sok kiadó lakás van itt. De! Milyen árban? Mekkora lakás, hány szobával?? Hol?

Mert én most aug. elején kerestem lakást itt Pesten, találtam, de rohadt nehéz volt.

A legjobb nekiállni július elején. Általában jún. végén rengeteg lakás szerződése lejár, aztán azok frissen vannak meghirdetve üresedés esetén.

Nekem a nyáron egy ingatlanos azt mondta, ez szerencse kérdése. Nekem szerencsém volt, éppen belebotlottam egy kiadó lakásba, de nincs jó időszak ehhez.

Egyre többen tódulnak Pestre és az albik iránt jóval nagyobb a kereslet, mint a kínálat.

2013. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legtöbbet kiadni inkább minden hónap 1-10 -ig lehet általában mindenki akkor kapja meg a fizetését vagy a segélyét . Utána már nehezebb :) Évszakot talán június, ha végeznek a sulisok .
2013. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!