Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hosszú távra (minimum 2-3 év)...

Hosszú távra (minimum 2-3 év) szeretnénk lakást bérelni Budapesten. Van valamilyen oldal, ahol ilyen lakásokat gyűjtenek össze?

Figyelt kérdés

#albérlet #Bérlés hosszú távra
2013. okt. 11. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Általában mindenki hosszútávra szereti kiadni a lakását. Minél kevesebb váltás, annál jobb... Több tucat albérlet kereső oldal van, konkrétan olyan, ahol csak hosszútávra adnak ki nem hiszem, hogy lenne.
2013. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs,de van olyan opció a keresésnél,hogy hosszútávra,ha nincs,akkor beírod úgy,hogy direkt ezeket válogassa ki. [link]
2013. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bemész egy normális ingatlanirodába, ismétlem NORMÁLIS irodába, és a közvetítő kivisz a neked szimpi lakásba. jutalékot a TULAJ fizet majd neki, neked elég a kauciót és a lakbért kipengetned költözés előtt.

általában mindenki hosszú távra szeretné kiadni a lakást, ha mégis hamarabb felmondják a szerződésedet, akkor annak te is lehetsz az oka.

2013. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

alberlet.hu, aprod.hu bőven elég ezeket figyelgetni. Nem egy eldugott kis oldalon hirdet a többség ebben biztos lehetsz. :)


A hosszú táv meg tök lényegtelen, hiszen szinte az összes hirdetésben szerepel, hogy minimum 1 évre szeretnék kiadni és utána a szerződésben is benne lesz, hogy minimum 1 év, vagy bánatpénz illeti meg a tulajt.

Amit te keresel tehát az az "alapértelmezett" helyzet. Akkor lenne nehéz és különleges a helyzet ha csak néhány hónapra keresnél. Na olyat sokkal nehezebb találni!

2013. okt. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hosszú távra .. :))))))))) Ez minden bérlő mondata , csak közbe meghal a fél család, a munkahely milliókkal adós marad , a partner is eltűnik , gyereknek drága a gyógyszer , ..... XDDDD

De lehet valaki dob egy privátot ez is jó hirdetési felület !

2013. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fogalmaztam teljesen egyértelműen, én olyan megoldást keresek ahová tényleg évekre, akár hosszú évekre lehet költözni és a tulaj nem találja ki, hogy inkább eladja vagy odaköltözik a valakije. Mivel nem célom, hogy ingatlant vásároljak (ezt úgy értem, hogy nem szeretnk saját ingatlanat egyáltalán, soha), de otthont viszont szeretnék, ezért gondoltam, hogy lehetnek olyan emberek (pl.befektetők), akiknek van közös oldaluk, no de nem baj, azért köszönöm a válaszokat. Nem hirdetési felületnek szántam...
2013. okt. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!