Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kb 150. 000ből megélhet 2...

Kb 150. 000ből megélhet 2 ember albérletben? Ha nagyon nagyon spórol. De meglehet oldani?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 21:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
ha kapsz ösztöndíjat, vagy a szüleidtől egy keveset, akkor esetleg megoldható. meg Dabason azért nincsenek budapesti árak. hova jársz tanulni?
2013. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Pestre. Hát úgy van, hogy az iskolámat és a bérletemet fizetik ők. szóval azért elég nagy segítség.
2013. okt. 15. 19:39
 13/31 anonim ***** válasza:
hát akkor szerintem szűkösen, de ki lehet jönni. ha meg nagyon megszorultok (pl. drága gyógyszer), akkor talán egyszer-egyszer a szüleitek is segítenek. szóval szerintem meg lehet csinálni!
2013. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
Meg lehet, de mit szólnál hozzá, ha elmennél diákmunkázni.
2013. okt. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Simán megoldható, mások ennél kevesebből is megoldják. És nem Dabason hanem Budapesten, ahol azért magasabbak az albérlet árak.


Két ember ha szereti egymást akkor kis garzonban rezsivel együtt 70-ből kijöhetnek még Budapesten is (dabasi árakat nem tudok, de feltételezem, hogy olcsóbb mint Bp). Így marad 80e kajára, megtakarításra és szórakozásra. No meg a kocsira. Olyan hatalmas nagyon nem kell ehhez spórolni, hogy működjön(de persze pazarlásra már nem fog jutni!)

2013. okt. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Gyulusss válasza:
Van olyan is, aki havi 47000-ből meg tud élni. Én már hallottam olyan emberről, aki azt mondta van ilyen.
2013. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: olyan is van aki annál is kevesebből él. Persze nem albérletben egyedül...
2013. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
mi nem jönnénk ki ennyiből, bár nekünk kicsit drága az albi. Most rezsivel együtt 70-et fizettünk, + tel és UPC 20 ezer + biztosítás bérlet 20 ezer, ez eddig 110 ezer. Most vettünk új tv-t mert elromlott a régi, havi 8,5, akarunk lakáskasszát indítani egy 20assal. Ez eddig 138,5. 12,5 e Ft nekünk nem elég egy hónapra kajálni. Budapest, 14. ker.
2013. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"nekünk kicsit drága az albi. Most rezsivel együtt 70-et fizettünk"


Nem tudom neked milyen elképzeléseid vannak az olcsó albérletről de ez a 70 rezsivel együtt abszolút nem drága! Mi is annyit fizettünk összesen egy kis garzonért, azóta meg picit többet is egy sokkal nagyobb, világosabb, szebb lakásért. (Arányaiban viszont sokkal jobb a mostani mint amennyivel többe kerül.)

2013. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
hát olcsónak nem mondanám, mivel ebből 50 csak a lakás úgy, hogy 45-ről indult, nem volt bebútorozva, a parketta rossz, mi cseréltünk zuhanytálcát, télen fűtve is kb. 19-20 fok van, fázunk, az ajtó meg van repedve, bejön a víz,ha esik az eső. 32 nm-ről beszélünk úgy, hogy volt benne egy kis asztal, 50*50 cm, egy mosogató és kész. Minden mást mi vettünk bele, hűtőt, mosógépet. Akkor, naív 20 éves fejjel jónak tűnt, végre elszakadva a szülőktől. Most már tudom, hogy nem így van. Ennyiért már bérelhetnénk jobbat is, de most kauciót sajnos nem tudjuk bevállalni, inkább lakáselőtakarékosságot fizetünk, amíg nincs gyerek, mostmár nem ugrálunk. És ez a rezsivel együtt a szeptember hónap volt, télen általában 85 körül mozog a fűtés miatt. Igen, ez egy drága albérlet.
2013. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!