Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol tudok olcsó albérleteket...

Hol tudok olcsó albérleteket nézni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem az én ár kategóriám ezek ingatlan.com stb. és rengeteg kaució is van ezeken az oldalakon

2013. okt. 16. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Gúgliba beírod.
2013. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Ahah... ezt én eddig nem tudtam! Szóval vannak a drága lakások meg az olcsók külön-külön oldalon hirdetve? Te ezt most komolyan gondoltad amúgy? :)


Piaci ár annyi, amennyi. Ettől nagyon eltérő áron nem fogsz találni. Ha valami olcsó, akkor azért olcsó, mert lepukkant vagy mert épp a rezsi iszonyú sok.

Ne álmodj arról, hogy van egy eldugott oldal csak neked ahol csupa olcsó lakásokat hirdetnek, ami igazából ugyanazt tudja mint a drágák, csak sokkal olcsóbb áron. :)

2013. okt. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
állítsd be, hogy a lakásokat ár szerint rendszerezze. vagy eleve állítsd be, hogy milyen árkategóriákat mutasson eleve. ilyen opció minden oldalon van.
2013. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!