Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyibe kerül egy olcsó...

Mennyibe kerül egy olcsó albérlet? Mennyi pénzt gyűjtsek szerintetek, hogy biztonságosan el tudjak költözni belőle albérletbe? Mit gondoltok, mennyi pénzből lehet megélni, ha az albérletet is kell fizetni?

Figyelt kérdés
(Elég kevés pénzem van még, de gyűjtök, szóval ilyen minimumárakra gondolok. Köszönöm.)

2013. nov. 22. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is hol szeretnél kivenni albérletet , (Pl.ahol én lakom ,elég drágák az albérletek,mert határ mellett vagyunk ) , és mekkorát szeretnél ?
2013. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vidéki kisvárosban,párommal fizetünk 55E-t szoba konyha,ebben a pénzben a rezsi is benne van,egy fő 15-20Eből megoldja a kaját bőven
2013. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nagyvárosban szeretnék albérletet, de a nagysága, hát minél kisebb gondolom, annál olcsóbb, tehát a lehető legkisebb. Gondoltam, hogy 500 000 FT-ommal nekivágok, de lehet nem sokáig bírnám, főleg, ha közbe még munkát se találnék.
2013. nov. 22. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért nem feltétlenül áll ilyen kapcsolatban az ár és a méret. Egy kis lakás is lehet baromira drága, ellenben korszerű, alacsony rezsis, illetve egy nagyobb lakás is lehet tökre olcsó, mert olyan rezsije van, hogy másképp senki nem venné ki, mert nem tudná fenntartani.

Én most kisvárosban élek egy 18 nm-es lakásban, ami nem túl korszerű sajnos. A bérleti díja 16 ezer forint, nyáron a rezsije mindennel együtt 11-2 ezer forintból kijön, viszont télen van hogy megugrik 40-re is a távhő miatt.

Rendszeres jövedelem nélkül ne vágj bele!

2013. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ.
2013. nov. 23. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

havi 100e jövedelem nélkül nagyon nehéz megélni egyedül albiban. nagyobb városban egy szobás garzonért szemrebbenés nélkül elkérnek 30-40e ft-ot, BP-en még 50et is, ha jó a kecó.

erre rájön a rezsi ami alsó hangon 20, és akkor még enni, közlekedni, ruházkodni, tisztálkodni is kell.


nagy könnyebbség a ha pároddal költözöl, jobban ki lehet jönni. esetleg egy 2 szobás lakásba egy jó baráttal aki nem ver át.


nekünk kettőnknek (igaz saját lakásban), de csak 100e ft az alap életszínvonal (rezsi, kaja, vegyiáru), és akkor még nem szórakoztunk, nem tankoltunk, nem vettünk új szekrényt v. mosógépet.

2013. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na jó, azért 100 000-ből nem szeretnék élni havonta, nem luxuslakosztályt akarok. Amúgy, ha nem esett volna le kevés pénzből akarok gazdálkodni, szóval nemvalószínű, hogy 50 000 FT-os albérletekbe költözök havonta. Az ételre sem szeretnék sokat költeni, ruházkodásra csak annyit amennyit kell, tisztálkodni is csak az alapdolgokat, közlekedésre pedig, autót biztos nem fogok venni, mert arra nem dobom ki most a pénzem, esetleg buszbérlet..
2013. nov. 23. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én Pesti árakat mondok, én csak szobákat nézek, 25-30-ért saját szobád se lesz, max szobatárssal, 35-40-nél indul az hogy saját szoba egy közös albiban. Ezek rezsivel értendők.
2013. nov. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!