Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Havonta hány FT-ra kell a...

Havonta hány FT-ra kell a kajálásra forditani 1 főre ha nagyon sporolni akarok?

Figyelt kérdés
albérletbe szeretnék menni, de ilyen tök alap kajákra gondolok hogy fűtrizs, tejberizs, + valami olcsobb milerit hus, krumpli..stb

2013. dec. 29. 12:31
 1/5 anonim válasza:
Én 10-12ezert szoktam rászánni, de volt amikor ennél is olcsobban ki tudtam hozni 5000 ft-ért..
2013. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Regisztráld magad valamelyik helyi hajléktalanokat segítő :D fullgazdag, terepjáró főnökös alapítvány népkonyháján és az ebéd ingyen van :)))
2013. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

5000 per hó?? Az nincs 200Ft naponta!?


És én még azt hittem a 200Ft-os ebédem az olcsónak számít... :S De amellett még reggeli és vacsi is kell, szóval én napi 500Ft-ot azért számoltam volna, de ezek szerint ennél lényegesen olcsóbban megoldható. :))

2013. dec. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rísz eleve van kb 200-400 FT/kg abbol meg kb 1 marék fedezi az egész napodat :D bár nem a legjobb ha folyton 1 félét eszik az ember ><
2013. dec. 30. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly?! 5000 forint egy hónapra? Mi ketten vagyunk a férjemmel, 30.000 forint az étel egy hónapra, de hozzáteszem,hogy szinte minden nap főzök, és nem a legolcsóbbat vesszük mindenből. Átlagban heti 2-3-szor van hús az asztalon. Szerintem egy főre hasonlóan számolva 15-20.000 forint, ha főzöl. De azért ne egyen már az ember minden vackot!
2013. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!