Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol lenne érdemes elkezdenünk...

Hol lenne érdemes elkezdenünk lakást keresni Budapesten belül?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnénk felköltözni Budapestre a párommal. Hol lenne érdemes albérletet keresnünk, ha nekem előreláthatólag a BME-re kell majd mindennap bejutnom, a páromnak pedig a Váci utcában lesz a munkahelye?

Nem igen vagyunk otthon a pesti dolgokban, de tudom, hogy mindkettő eléggé a belváros és nem valószínű, hogy lesz pénzünk arra, hogy a közelben béreljünk egy lakást.

Az igényeink remélhetőleg nem túl nagyok, mivel egy pár vagyunk elég egy szoba, viszonylag tűrhető állapotban legyen, pénztárca barát és tömegközlekedés szempontjából jó legyen, ne kelljen órákat utazni napi kétszer. Legyen békés, balhé mentes környék.

Nagyon megköszönném ha adnátok tippeket, akár csak kerület szerint, vagy akár pontos környéket is.



2014. jan. 11. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

neked a 11. kerület lenne jó, neki az 5.

nos, mivel utóbbi elég drága és zajos, így előbbit javaslom. több a zöld rész, nyugisabb.

itt már 50 plusz rezsiért egész pofás kecók vannak, és a közlekedés is nagyon jó.

a világvégi kerületekben max 10e ft-tal kell kevesebbet fizetni az albiért, de az meg nem ér annyit hogy a fél életetek utazással menjen el. én tudom, laktam már olyan helyen, amitől a legközelebbi normális központi hely 1 órára volt BKV-val.


a Műegyetem környékén javaslom a bérlést, mert minden elérhető, és hamar át lehet jutni Pestre, akár dolgozni, akár szórakozni mentek.

2014. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!