Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A kutya meg harapta az albérlő...

A kutya meg harapta az albérlőm barátnőjét, s nincs meg az oltási könyv, mit csinálhatok, vagy ők mit csinálhatnak?

Figyelt kérdés
Elvileg nem jöhetne be más ,mert csak neki adtam ki ,és senki másnak, feljelent ,vissza jelenthetem ?

2014. jan. 17. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neki adtad ki, még vendégeket fogadhat.
2014. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

'Elvileg nem jöhetne be más ,mert csak neki adtam ki'


nyilvan a lakas kozelebe se mehet senki, mert te csak neki adtad ki... istenem, de nagy az allatkerted...


ha feljelentenek, te fogod a rovidebbet huzni, ha nincs meg az oltasi konyve a kutyanak. egyebkent te megis mire fel akarnad ot 'viszontfeljelenteni'?

2014. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és be van oltva a kutya?? ez fontos, mert ha nincs elkezdik az inekciósorozatot, ha meg oltott a kutya ez árthat.
2014. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi egy bilétát is kaptunk mindig...ha az oltási könyv nincs meg ott a biléta amin szám is van sőt ha rendelőbe vagy ha az utcai éves oltásra vittétek ott könyvbe is jegyezték a dolgokat és ezt az illetékes orvosnál aki oltotta vissza tudja keresni a nyilvántartásból.
2014. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom elkepzelni hogy egy olyan.kiskonyv amire evente egyszer szukseg van,eltud tűnni. Tán sose volt.

Feljelentenek aztán kárt téritesz. Kutyát bevizsgálják,hogy veszett e vagy van valami fertozo dolga amit terjeszthet. Kiderul h nem volt oltva ezért is szépen fizetni fogsz.

Neki adtad ki...gondolom az anyja se jojjon egy fazék levessel mert miköze hozzá,nem? -.-'

2014. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sippara ***** válasza:
Biléta már évek óta nincs (sajnos), az oltási meg akár el is veszhet (bár én sem értem, hogyan, amikor elvileg minden sétán, bkvn, vonaton, ergo kb. mindenhol a gazdánál kell lennie), egyrészt a kutya állatorvosa tudja igazolni az oltás meglétét, másrészt a chip adatai között is szerepel az utolsó veszettség elleni oltás dátuma és sorozatszáma.
2014. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az az etikus eljárás, hogy te kifizeted a hölgynek a gyógykezelésével járó anyagi költségeket.

És igen, feljelenthetnek.

De hogy került oda a kutyád?

2014. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Az orvosnál megvan , ha NEM csalinkázott a számlával . Ha a biztonsági örökre , és ŐR kutyákra is ugyanaz a törvény akkor IDEGENEKNEK nincsen bejárkálás ! Csak aki az átadott jószág felelőse ,,,, bevezeti mint "felvezető" a személyt attól a pillanatól felelősséget vállal !!
2014. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
#8 te miket hordasz itt ossze orkutyarol mdeg biztonsagi orokrol..?
2014. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 A Gyengébbek kedvéért :) Ha elutazok két hétre nyaralni és a házat meg a kutyát rábízom a szomszédra , és megharapja a kutya barátnőjét azért én nem felelhetek , mert a körülményt Ő idézte elő !!!
2014. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!