Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért nem sikerül megfizethető...

Miért nem sikerül megfizethető, egyszobás, önálló lakást/házat találnom Szentesen?

Figyelt kérdés
Pedig lapozgatom a Szuperinfót, itt élek születésem óta, kérdezősködöm ismerősöktől, de sehogy sem akar sikerülni. 20-25ezer forintos reális árért. Valamit rosszul csinálok? Van egyéb mód is itt vidéken találni albérletet?

2014. febr. 3. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért szerintem sehol nem kapsz már, nem reális az elképzelésed. Ezt találtam legolcsóbban, mondjuk irányár, így esetleg lehet alkudni:

[link]

2014. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát ez elmebaj... harmincezer plusz hétezer közös ktg.. uggyan már...

tanácstalan lettem, bízom a szerencsében

2014. febr. 4. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
harminc sok? Az átlag az negyvenötezer, plusz rezsi,plusz kéthó kaució. 25 ezer az álom marad...
2014. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is szentesi vagyok most már. 2 évig albérleteztünk a párommal, most sikerült saját lakás. Nekünk is 30eFt/hó volt.

20-25eFt/hónap?? Mégis hol élsz te? Mi egy faluról költöztünk ide, és ott elfogadhatóak a 20ezres albérletek, nem városban!

Sajnos ez a városi ár, inkább azt mondanám hogy 30-35eFt/hónaptól kezdődnek az albi árak, és ennyi pénz nem sok érte, olcsóbban nem fogsz kapni, max ha egy teljesen lepukkantat veszel ki...esetleg akkor...esetleg.

2014. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi egy 40 ezres kisvárosban albérletezünk a párommal. Itt egy 20 négyzetméteres garzon kerül 18-19 ezer forintba havonta. Az egy szobások, ami már dupla ekkora 25-30 ezer körül vannak. Az egyedi fűtéses pici lakások még drágábbak. Megjegyzem, brutál nehéz ilyen pici lakáshoz jutni itt, a fiatalok és egyedülállók vadásznak rá. Amint felszabadul egy, azonnal lecsapnak rá 8-10-en és szerencse kérdése, hogy kit választ ki a tulaj.

A 18-9 ezres lakásokban (ilyenben lakunk most) télen 25-30 ezer a rezsi a távhő miatt.

A drágább, de egyedi fűtéses lakások bérleti díja több, de a rezsije jóval alacsonyabb némi spórolással, szóval lényegében ugyanott vagy.

2014. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!