Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyek a jó környékek Pesten?

Melyek a jó környékek Pesten?

Figyelt kérdés

Albérletbe szeretnék menni Pesten, jelenleg koleszos vagyok, de onnan mindenféleképpen el szeretnék menni. (nyócker)

Az lenne a kérdésem, hogy Pestnek melyek az élhető környékei? A 13. kerületi Váci utcáról tudom, de mik vannak még? Légyszi aki tud segítsen, eléggé fontos lenne. :)


20/L



2014. febr. 5. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A XIII. kerületben Váci út van, a Váci utca az V. kerületben van.


A XIII. kerületnek sok jó része van, nyilván a bérleti díjak is ehhez igazodnak. Egyébként a VIII. kerületnek is van jó része, például a Palotanegyed vagy a Tisztviselő telep. Vannak nyugis helyek a VI., VII., IX., kerületben is. Kérdés még az is, hogy mik az elvárások? Mi legyen a közelben? Belvároshoz közelebbi vagy távolabbi is szóba jöhet?

Ennyi info alapján nem nagyon lehet segíteni :-(

2014. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Juj bocsánat, igen Váci út.


Nem nagyok az elvárásaim, belvárosban nem szeretnék lakni, csak valami olyan környéken amely nem veszélyes. =( Most a nyolcker, népszínházban vagyok, annál szerintem csak jobbak vannak.

Egyedül annyi a kikötésem, hogy pár percnyire legyen villamos/metró esetleg busz, lehetőleg jobban nézzen ki és biztonságosabb legyen mint a népszínház és 50 000-nél ne nagyon legyen drágább, úgy, hogy ha lakótárssal laknék és elosztanánk, fejenként a havi bérleti díjat.

2014. febr. 5. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
11. kerület, elég biztonságos, 18-41-47 villamos vonalán biztos vannak kiadó lakások.
2014. febr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as


Igen biztos jó környék a 11. kerület, de én Pesten szeretnék lakni. :) Buda sajnos szóba sem jöhet.

2014. febr. 9. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 13. kerületet ajánlom, igaz, most új építésűben lakom, ami drága, de körülöttünk 10 emeletes panelok vannak, és biztos van sok kiadó lakás is. Pl. Pannónia utca, Esztergomi út, Párkány u., Visegrádi u., Révész u.

Nyugis, biztonságos környék, közel a metró, kb 5 perc :)

2014. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
16. kerületnek van sok szép helye ami ilyen kertvárosibb panelos az a centenáriumi lakótelep
2014. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!